Ćwicz gdzie chcesz – z Fitnoteq

Dla 200 czytelniczek bloga mam kod aktywacyjny z 14 dniowym darmowym dostępem do aplikacji Fitnoteq. Zainteresowana? – To świetnie! Czytaj więc dalej.

 
Fitnoteq to platforma internetowa i aplikacja stworzona przez kobietę, Polkę. A ja bardzo lubię takie kobiece i innowacyjne biznesowe historie!
To obecnie największa w Polsce biblioteka profesjonalnych i bezpiecznych treningów fitness. Jak zapewniają jej twórcy – na Youtube tego nie znajdziecie… Dzięki Fitnoteq użytkownicy mogą ćwiczyć z profesjonalnymi trenerami w dowolnym miejscu i o każdej porze. Bo – jak pokazują badania Deloitte z 2015 roku – 36% Europejczyków ćwiczy fitness w domu. A to wciąż dwa razy więcej niż w klubach.

 
Aplikację Fitnoteq wymyśliła Magda Gnot (na zdjęciu poniżej). Jej aplikacja zwyciężyła m.in. w konkursie MobileTrends 2015 w kategorii Sport i Zdrowie. Fitnoteq powstała jako startup mający przybliżyć wszystkim możliwość wygodnego i efektywnego treningu fitness w domu – a ja piszę Wam o tym dlatego, że to idealne rozwiązanie dla mam przebywających w domu z dziećmi. A swoim rodzicom czy dziadkom możecie polecić zestawy ćwiczeń dla seniorów! (pomagające np. na bolące plecy).

 

magdalena-gnot

 
Na Fitnoteq.com/pl znajdziecie już ponad 220 treningów w 45 kursach i 14 kategoriach (np. bieganie, cardio, dance, joga, pilates, stretching). To 130 godzin ćwiczeń w jakości HD. W projekt zaangażowało się ponad 20 trenerów m.in.: Adrianna Palka, Lidia Zamyłko, Marta Tymoszewicz-Bednarz i Kasia Bigos. Aplikacja realizuje ideę smart fitness, której istotą są trzy elementy: aktywność fizyczna, zdrowe odżywianie i regeneracja organizmu. Wokół aplikacji stworzyła się już grupa użytkowników, którzy swoje wrażenia i opinie wymieniają na stronie Fitnoteq na Facebook’u. A już 26 listopada rozpoczną się wyjazdowe warsztaty smart fitness z Lidią Zamyłko i Przemkiem Widyną.

 

Specjalnie dla czytelniczek mojego bloga, twórcy Fitnoteq polecili programy treningowe dla mam:

 
1. Ciąża na sportowobądź fit w ciąży (trenerka Milena Kozłowska – zobacz więcej na jej Instagramie: fitnesstrenerkamilena)
2. GyMMama Basic (trenerka Milena Kozłowska). Ćwiczenia dla mam, które chcą wrócić do formy. Podczas treningów trener zajmuje się postawą ciała i wzmocnieniem mięśni grzbietu, które w czasie ciąży były obciążone. Kurs jest przeznaczony dla kobiet po porodzie.
3. Mama w Formie – to treningi ogólnorozwojowe, wzmacniające całe ciało i zwiększające wydolność fizyczną (trenerka Małgorzata Albin – zobacz więcej na jej Instagramie: malgorzataalbin)

 

Więcej o trenerkach, z którymi – dzięki akcji promocyjnej na moim blogu – możesz ćwiczyć ZA DARMO przez 2 tygodnie:
Milena Kozłowska specjalizuje się w zajęciach z kobietami w ciąży i mamami, pracuje także z niemowlętami. Propaguje aktywność kobiet przygotowujących się do ciąży, będących w ciąży i po porodzie. Promuje aktywność fizyczną przez specjalne programy treningowe i aktywne spacery z wózkami. Zachęca kobiety do aktywności, bo wie jak ważne jest odpowiednie przygotowanie fizyczne do porodu i wspieranie młodych mam w czasie powrotu do formy.

Małgorzata Albin to Instruktor Rekreacji Ruchowej z specjalnością Nowoczesne Formy Gimnastyki, APF Instruktor w” Inka Szymański Fitness School”, Kettlebells Instruktor, Trener Personalny. Uczestniczka wielu szkoleń fitness w Polsce i za granicą. Mama dwójki maluchów, opracowała program treningowy „Mama w formie”.

 

Dla 200 czytelniczek bloga LemingradMom.pl mam kod aktywacyjny z 14 dniowym dostępem do aplikacji Fitnoteq (do pełnej biblioteki treningów!). Kto pierwszy, ten lepszy, a więc do dzieła!

 

 

Instrukcja jak aktywować kod do aplikacji Fitnoteq:

1.Zarejestruj się na stronie stronie www.fitnoteq.com/pl
2. Aktywuj swoje konto poprzez link otrzymany w e-mailu przesłanym po rejestracji
3. Po zalogowaniu na stronie www.fitnoteq.com/pl/profile/activate-code
wpisz kod aktywacyjny LEMMOM-BWP4-SXU8
4. Jeśli nie masz tableta ani smartfona, masz dostęp do uproszczonej wersji aplikacji w przeglądarce PC/MAC
4. Ściągnij aplikację z Appstore lub GooglePlay
5. Zaloguj się do aplikacji tym samym e-mailem i hasłem wprowadzonym przy rejestracji konta
6. Zacznij ćwiczyć! 🙂

 
Czekam również na Wasze wrażenia i zdjęcia! Kontaktujcie się ze mną za pomocą formularza Kontakt na blogu, przez stronę LemingradMom na Facebooku lub przez profil lemingrad_mom na Instagramie.

Komentarze

Navigate