Czerwcowe pikniki w Royal Wilanów

Rezerwujcie czas w czerwcowe weekendy! Na terenie Royal Wilanów szykują się imprezy, które z pewnością zainteresują Wasze dzieci.

 
Budynek biurowo-handlowy przy Klimczaka 1, oraz teren go okalający, stał się takim „letnim salonem Wilanowa”. Mieszkańcy Miasteczka Wilanów z pewnością go znają – przyjezdnym polecam odwiedziny w któryś z wiosennych lub letnich wieczorów. Z pewnością znajdziecie coś dla siebie w jednej z licznych restauracji, jakie znajdują się na parterze Royal Wilanów. A najfajniej jest oczywiście wtedy, kiedy jest ciepło i można usiąść przy stolikach wystawianych na zewnątrz.

 
Dzieci uwielbiają tu trampoliny, boisko czy plenerowe szachy. No i taplanie się w dizajnerskich fontannach 🙂

 

Karolina_Malina
3 i 18 czerwca 2017 są planowane imprezy, które mogą spodobać się Waszym dzieciom.

 
3 czerwca (sobota) godz.11:
DZIEŃ DZIECKA: będzie można wziąć udział w licznych animacjach, warsztatach plastycznych i przedstawieniu teatralnym. Na scenie pojawią się dziecięcy laureaci Wilanowskiego Festiwalu Młodych Talentów „Szuflada” oraz Festiwalu Piosenki Filmowej „Filmosenki”.

 
18 czerwca (niedziela) godz.11:
PIKNIK CENTRUM KULTURY WILANÓW: podsumowanie mijającego sezonu edukacyjno-kulturalnego; impreza pod hasłem „Baw się razem z nami”.

 
Chcesz przeczytać do jakich lokali w Royal Wilanów warto zajrzeć? Czytaj moje posty o: restauracji Kuchnia Otwarta, Instytucie Kosmetycznym Dr Irena Eris, pasiece na dachu oraz o butiku marki Fraternity.
Poniżej moje zdjęcia z wizyt w Royal Wilanów:

Kuchnia_Otwarta_Wilanow

 

Ule w Royal Wilanów (19)

 

Eris_Klimczaka

 

Royal_Wilanow_restauracja

 

Komentarze

Navigate