DOLLY by Le Petit Tom

Mam słabość do tiulowych spódnic – pisałam już o tym na blogu.

 

Niestety, kiedy jesteś po 30-tce zakładanie tiulowej spódnicy bywa ryzykowne 😉

Dużo bezpieczniej jest zakładać takie spódnice swoim córkom – te zawsze wyglądają w nich dobrze!
Na terenie Miasteczka Wilanów można już kupić nylonowe spódnice marki Dolly by Le Petite Tom. Są świetnej jakości, „sute” i efektowne. No i oczywiście w wielu kolorach. Doskonale nadają się do dziecięcych stylizacji „na księżniczkę”, na różne uroczystości, bale, sesje zdjęciowe itp. Ale ja lubię je najbardziej zestawione ze swetrami, kurteczkami i przełamane trzewikami czy kozaczkami. Dokładnie tak, jak to proponują najwięksi światowi projektanci i styliści. Oni łączą zwiewny tiul (również dla dorosłych) ze swetrzyskami czy nawet butami typu glany. W takich zestawieniach nie wygląda się kiczowato a tiul zyskuje zadziornego pazura.
Spódnice Dolly z najnowszej kolekcji przywodzą na myśl stroje baletnic. I nie jest to przypadek. Bo zaprojektowała je Holenderka Anne-Marie van Dijk, która pochodzi z artystycznej rodziny i jest córką pianisty. Sama, będąc małą dziewczynką, marzyła o karierze tancerki. A na tiulowe kreacje napatrzyła się w teatralnej garderobie swojej mamy.
Poniżej prezentuję Wam sesję z ubrankami Dolly zrealizowaną na tle Parku w Powsinie oraz w ogrodach Muzeum Króla Jana III Sobieskiego w Wilanowie. Zdjęcia wykonała Katarzyna Dobraszkiewicz, która specjalizuje się w fotografowaniu dzieci (prywatnie mieszkanka Wilanowa od 10 lat). Przykłady jej innych pomysłów na sesję możecie zobaczyć na Instagramie: kdobraszkiewiczphotography
A ubranka Dolly kupicie w Miasteczku Wilanów w:
– Sklep Rebel Angel, ul. Klimczaka 13 U137
sklep Modne Zabawki.pl w Alei Rzeczypospolitej 20 (rozmiary od 0. mies. do 4 lat); https://modne-zabawki.pl/

 

dolly_by_le_petit_tom

 

_dsc5493

 

dolly_poland_blog

 

_dsc5598

 

_dsc5573

Komentarze

Navigate