Dr Irena Eris w Miasteczku Wilanów

Są takie chwile kiedy Matka Polka musi zrobić w końcu coś dla siebie. Wtedy najlepiej udać się do miejsca, które zarówno swoim wystrojem jak i obsługą sprawi, że zapomnimy o codziennych stresach.

 
W budynku Royal Wilanów przy Klimczaka 1 otwarto uroczyście najnowszy w Warszawie Instytut Kosmetyczny Dr Irena Eris. Na otwarcie przyjechała osobiście Irena Eris wraz mężem Henrykiem Orfingerem. I wiecie co? – przyjemnie jest obserwować osoby, które osiągnęły tak gigantyczny sukces, również finansowy, i których praca jest najwyraźniej cały czas ich pasją 🙂

 

Pan Henryk chodził po wnętrzu nowego salonu kosmetycznego i sprawdzał czujnym okiem każdy najmniejszy detal. Pani Irena „miała przemawiać krótko”, ale kiedy zaczęła mówić o ich Centrum Naukowo-Badawczym i najnowszych trendach w kosmetologii, nie mogła skończyć – a my słuchaliśmy z „otwartymi buziami”, bo to były naprawdę fascynujące opowieści.

 
Steve Jobs skręcał w garażu swoje pierwsze komputery, a Irena Eris „kręciła” w domowej kuchni swoje pierwsze kremy – tak w każdym razie głoszą biznesowa legendy. Dlatego mam dla tej marki ogromny szacunek. Bo przetrwała wejście do Polski gigantycznych marek zachodnich i nadal całkiem śmiało poczyna sobie na rynku. Czy znacie już np. ich ofertę kosmetyków kolorowych, pod nazwą „Provoke” – to już naprawdę światowa liga!

 

eris_provoke

 
Dr Irena Eris jest też jedyną polską firmą zaproszoną do szacownego grona Comité Colbert. To francuska organizacja zrzeszająca najbardziej luksusowe marki świata. Dr Irena Eris eksportuje swoje kosmetyki do ponad 40 (!) krajów świata. Używają ich np. wymagające, jeśli chodzi o pielęgnację, Azjatki (co można zobaczyć na własne oczy choćby za pomocą Instagrama, jeśli wpiszecie hasło „drirenaerishk”).

 
Ale wracając do Instytutu Kosmetycznego w Wilanowie.
Na mnie największe wrażenie zrobiły fotele do pedikiuru – wyglądają naprawdę luksusowo (zobaczcie na zdjęciach poniżej), oraz maszyna, która wygląda trochę jak… roboty z filmu „Wojna światów”. Nazywa się ICOON.

W Instytucie znajdziecie też polskie urządzenie, stworzone przez pracowników Politechniki Wrocławskiej. Urządzenie to „uszyto” na miarę, przy współpracy z zespołem lekarzy. Nazywa się „Dr Irena Eris REVICORE Hi-Tech System” i jest wyposażone w kluczowe technologie do aktywnej pielęgnacji twarzy i ciała.

 

Na fotografii symulacja jednego z zabiegów na ciało:

 

zabieg_eris

 
Dobrą energię Instytutu przy Klimczaka zapewniają też dwie sympatyczne właścicielki: Marzena Bogucka i Jola Polak. Same zaczynały od pracy kosmetyczek, także znają potrzeby klientek „od podszewki”.
Podczas otwarcia Instytutu pani Irena Eris dostała w prezencie miód z pasieki, która jest umiejscowiona na dachu Royal Wilanów (o tej inicjatywie pisałam w poście Pasieka na dachu Royal Wilanów).
Zobaczcie poniżej fotorelację otwarcia Instytutu. A wizytę w salonie możecie zarezerwować mailowo lub telefonicznie. No i pamiętajcie, że w podziemiach Royal Wilanów jest wygodny parking!
Rezerwacje: tel. 22 651 82 93; 692 03 69 20; warszawa.wilanow@instytut.eris.pl

 

dr_irena_eris

 

irena_eris

 

eris_pedikiur

 

 

gabinet_eris

 

File written by Adobe Photoshop? 5.0

Komentarze

Navigate