Kołyska Twinkle Twinkle

Gadżet tak uroczy, że chciałoby się go mieć w domu, nawet jeśli nasze dzieci już wyrosły z kołyski.

 

 

Lemingrad Mom wspiera polskie marki oraz wzornictwo. Dlatego nie mogłam się oprzeć, żeby nie pokazać Wam drewnianych kołysek Twinkle Twinkle. Co prawda moja córka jest już na nie za duża, ale kiedy je zobaczyła od razu spytała, czy dałoby się w nich pobujać lale (no właśnie, Twinkle Twinkle – a może by tak wypuścić mini serię zabawkową, he?…).

 
Noworodki od pierwszych chwil życia przepadają za wszelkiego rodzaju kołysaniem. Wszak przez dziewięć miesięcy życia płodowego kołyszą się w wodach płodowych, w rytm kroków mamy.
O tym fakcie doskonale wiedziały nasze babki, prababki i praprababki. W końcu kołyska to prastary wynalazek ludzkości, z funkcjonalności którego korzystano na przestrzeni wieków. (Widzieliście obrazy przedstawiające wnętrze staropolskiej chaty? – jeśli rodziny nie było stać na rzeźbioną kołyskę, to noworodki bujano np. w płóciennych hamakach podwieszanych na linie. Można to zobaczyć m.in. na obrazie Józefa Chełmońskiego „Wnętrze chaty”, który znajdziecie w Pałacu w Radziejowicach).

 

Dziś kołyska wraca jako idealna pomoc dla rodziców, ale i estetyczny gadżet, uroczo wyglądający w dziecięcym pokoiku (lub sypialni rodziców).
Kołyski Twinkle Twinkle są współczesną odpowiedzią na tradycję, ale w klimacie nowoczesnego wzornictwa. Ich prostota tkwi w oszczędnym designie, kompatybilności oraz mobilności. Wykorzystując naturalne surowce, prosty, elegancki wzór oraz delikatne bujanie „przód-tył” kołyska Twinkle Twinkle jest doskonałym rozwiązaniem dla rodziców, którzy pragną zapewnić maluszkom ukojenie i bezpieczny sen.

 
Kołyska w całości wykonana z przyjaznych materiałów; składa się bez użycia dodatkowych elementów. Produkt jest w 100% Polski. Wnętrze kołyski można zamówić zarówno w kolorystyce dziewczęcej jak i dedykowanej chłopcom.
Więcej informacji znajdziecie na www.twinkletwinkle.pl

 

kołyska_drewniana_Twinkle

 

kołyska_twinkle

 

Twinkle_szara

Komentarze

Navigate