Nowa kolekcja TUTU Princess

Która kobieta nie chce od czasu do czasu poczuć się jak księżniczka? Nie dziwi więc fakt, że tiulowe spódnice od TUTU Princess, cieszą się powodzeniem nie tylko wśród dziewczynek, ale i ich mam.

 

Też mam słabość do tiulowych spódnic. Choć moja mama, kiedy je zakładam, tylko wznosi oczy do nieba i wzdycha – nie przepada za tymi „łabądkami”. Są wymagające dla figury (potrafią bezlitośnie poszerzać) i łatwo otrzeć się w takich stylizacjach o kicz. Ale w końcu już Carrie Bradshaw z serialu „Sex w wielkim mieście” pokazała, jak takie spódnice nosić. Można je łączyć np. z dżinsową kurteczką, lub dzianinowym sweterkiem.

 

tutu_Princess

 
Poza tym TUTU Princess proponuje też prostsze kroje. Zobaczcie np. taką propozycję:

 

Pokaz kolekcji Pleasure TUTU Princess_MG_6620
Piękne, bo „nie przesłodzone”, są sukienki z czarnym tiulem:

 

Pokaz kolekcji Pleasure TUTU Princess IWFS-2016_1062

 

Pokaz kolekcji Pleasure TUTU Princess Pola Figurska_MG_6734

 

 

Polska firma TUTU Princess powstała trzy lata temu. Do tej pory główny asortyment stanowiły spódnice tiulowe. Jednak marka się rozwija i w nowej kolekcji nabiera nieco bardziej wyrazistego i eleganckiego rysu.

 

Pokaz kolekcji Pleasure TUTU Princess_MG_6755

 

 

Najnowszą kolekcję wieczorową „Pleasure” po raz pierwszy pokazano w czerwcu w ramach Warsaw Fashion Street. Została ona stworzona głównie z myślą o specjalnych okazjach. Powstała z fascynacji modą historyczną oraz twórczością Coco Chanel i Diora. „Pleasure” trafi do sprzedaży stacjonarnej i online w sierpniu 2016 roku.

 

Pokaz kolekcji Pleasure TUTU Princess (modelka Anna Wendzikowska) IWFS-2016_1130

 

 

Na jakie okazje szyte są sukienki TUTU Princess? Chętnie wybierają je panny młode na ślub, druhny, małe druhenki. Są świetne na wesela, karnawał, urodziny, Walentynki, Sylwestra, Boże Narodzenie, czy nawet dziecięce bale przebierańców (np. bestseller – sukienka Snow White) i chrzciny, gdyż marka posiada ofertę również dla niemowlaków. Firma realizuje również indywidualne zamówienia, np. na sesje zdjęciowe.

 
Butik TUTU Princess
Od 1 października Mokotowska 29. lok 3
Czynny: pn.-pt. 11-19, sob. 10-14
Do 30 września: ul. Solec 81b, parter, lok. P75
CH Arkada (pod Mostem Poniatowskiego)

www.tutuprincess.pl

 

Black Mary - zapowiedź kolekcji Pleasure marki TUTU Princess (mat.pras.TUTU Princess) Rosette - tiulowe spódnice TUTU Princess dla kobiet i dziewczynek(mat.pras.TUTU Princess) Soft Blue - tiulowe spódnice TUTU Princess dla kobiet i dziewczynek(mat.pras.TUTU Princess

Komentarze

Navigate