// add post meta here

O mnie

do_o_mnie_fot. Studio Stawki
(fot. Studio Stawki)
Anna Świątkowska
Blogerka, dziennikarka. Mama Karoliny (ur. 2013). Żona. Od szesnastu  lat współpracowniczka jednej z wiodących grup medialnych. Ambasadorka nowego sklepu z zabawkami: www.modne-zabawki.pl

 

Urodziłam się w Warszawie. Mieszkałam na Mokotowie, Ursynowie, Pradze – w 2012 roku zamieszkałam w Miasteczku Wilanów. Od tego czasu jestem entuzjastką słynnego „Lemingradu”. Odkrywam tutejsze nowe miejsca, lokale, usługi. Teraz tropię zwłaszcza miejsca przyjazne dzieciom.

 

Blog zawiera więc zarówno tematykę lokalną, jak i moje przemyślenia na temat macierzyństwa i wychowywania dzieci. Piszę m.in. o:

znanych mamach (przeczytaj np. mój post Matka-Polka Chylińska)

kobietach, które mnie inspirują (Mama-generałowa)

sytuacjach, kiedy nie wiem co odpowiedzieć na pytania mojej 3-letniej córki: np. na temat śmierci.

Jeśli macierzyństwo lub ojcostwo sprawia Ci frajdę, jeśli lubisz podróżować ze swoim dzieckiem, jeśli szukasz dla Was ciekawych miejsc i inspirujących zajęć  – jest to blog dla Ciebie.

Jeśli uważasz, że wychowywanie małego człowieczka to wielka, fascynująca przygoda, ale i życiowe wyzwanie – jest to blog dla Ciebie.

Jeśli potrafisz wydać dużo za dużo na taki maciupki t-shirt, ponieważ rozczulił Cię i po prostu musiałaś/eś  go kupić (choć wiesz doskonale, że dziecko za chwilę z niego wyrośnie) – to też jest blog dla Ciebie ☺ Zajrzyj do rubryki Gadżety i lans

Oprócz posiadania „fioła” na punkcie swojej córki mam też bzika na punkcie Miasteczka Wilanów. Uważam, że to jedna z najciekawszych nowych części Warszawy. Jestem entuzjastką ładu architektonicznego jaki udaje się – choć nie bez pewnych wpadek – osiągnąć na tej przestrzeni. A ponieważ Miasteczko od lat budzi dużo emocji i doczekało się setek artykułów prasowych, doszłam do wniosku, że zasługuje również na swojego bloga.

Jedną z publikacji na moim blogu jest wpis Lemingrad dla początkujących. Ten artykuł ciągle ewoluuje, rozrasta się. Polecam jego lekturę tym, którzy już mieszkają w Miasteczku Wilanów, ale i poszukującym swego miejsca do życia w stolicy.

Miłej lektury a potem – być może –  do zobaczenia: w piaskownicy, w parku, w sklepie „Modne Zabawki” przy Alei Rzeczypospolitej 20, w Kuchni Otwartej…  ☺

Lemingrad Mom

Komentarze

Navigate