Projekt Plaża 2016

Czy wybieracie się w tym roku nad Bałtyk? Podobno wakacje nad polskim morzem są w tym roku wyjątkowo popularne – wielu rodaków woli zostać w kraju, czując się tutaj bezpieczniej niż podczas zagranicznych wojaży.

 
Mam dla Was w takim razie propozycję plażowych atrakcji, z których można skorzystać razem z dziećmi. Telewizja TVN po raz kolejny organizuje wakacyjny tour pod nazwą „Projekt Plaża”. Co się za tym kryje? Plażowe miasteczko, które zawita do 7 nadmorskich miejscowości a pod koniec sierpnia będzie miało swój finał na plaży w Olsztynie.

 
Miasteczko jest podzielone na kilka stref, w których atrakcje przygotowali różni sponsorzy. Dla najmłodszych dzieci zostanie wydzielona strefa, nad którą pieczę ma marka soków „Kubuś”. Animatorzy zorganizują tu dla dzieci wiele konkurów i zabaw. Nastolatki będą się mogły bawić w strefie Lay’s oraz lodów Kaktus.

 
Wszyscy, i mali i duzi, będą mogli aktywnie spędzać czas w strefie T-Mobile. Ta firma po raz kolejny zachęca do aktywnych wakacji i i „zbierania” kilometrów w ramach akcji „Pomoc Mierzona Kilometrami” (za pomocą specjalnej aplikacji).

 
Na plaży będzie można przetestować sprzęty dostępne w ofercie sklepów Decathlon, a także kupić online produkty które się spodobają. (Przy okazji: czy wiecie, że Decathlon oferuje darmową dostawę nawet wielkogabarytowych produktów, takich jak rowery, na terenie całej Polski?).

 

Obiecano również grillowanie ciekawych potraw ze znanym kucharzem, wspólne zajęcia fitness oraz występy muzyczne.

 
Atrakcją dla osób odwiedzających te miasteczka może być uczestnictwo w nagrywanych tam materiałach telewizyjnych. Prezenter Olivier Janiak w sobotnie i niedzielne poranki będzie – na oczach plażowiczów – łączył się na żywo ze studiem „Dzień Dobry TVN”. Będzie również nagrywał wywiady z gośćmi, które zostaną wyemitowane w magazynie „Co za tydzień”.

A wśród celebrytów, którzy planują odwiedzić Projekt Plaża są w tym roku m.in. wokalistka Anna Wyszkoni, internetowy idol nastolatków Jaś Dąbrowski, Mateusz Sobecko z programu „You Can Dance”, aktor Przemysław Cypryański , aktor Tomasz Schimscheiner, wokalistka Sabina Jeszka i inn. W wakacyjnej atmosferze gwiazdy zawsze chętnie rozdają tam autografy i pozują do wspólnych zdjęć z turystami.

 
Miasteczko stoi w każdej z miejscowości od piątku do niedzieli:
1-3 lipca Świnoujście
8-10 lipca Dziwnów
15-17 lipca Kołobrzeg
22-24 lipca Mielno
29-31 lipca Darłowo
5-7 sierpnia Ustka
12-14 sierpnia Władysławowo
19-21 sierpnia Olsztyn

 
Więcej informacji szukajcie na bieżąco na stronie projektplaza.tvn.pl A pod spodem zdjęcia z poprzednich edycji tej imprezy:

Olivier_Janiak

DSC_1319 DSC_7221 Projekt_Plaza_2016

 

Komentarze

Navigate