Projekt Plaża przyjazny dzieciom

Wybieracie się w tym sezonie nad Bałtyk? Mam dla Was świeżutką informację – wprost od stacji TVN.

Po raz dziesiąty ekipa telewizji TVN i serwisu internetowego Player.pl wyrusza w wakacyjną podróż, by bawić urlopowiczów na polskim wybrzeżu. W tym roku telewizyjne miasteczko „Projekt Plaża” zawita do takich kurortów jak: Kołobrzeg, Świnoujście, Darłowo, Łeba, Władysławowo oraz Olsztyn. Pierwsza lokalizacja już od 1 do 9 lipca 2017 roku.

„Projekt Plaża” już od dziesięciu lat odwiedza najpiękniejsze polskie plaże serwując urlopowiczom szereg atrakcji. Na aktywnych w miasteczku TVN będą czekać liczne wyzwania sportowe takie jak zajęcia fitness, zumba w rytmie gorącej muzyki, przejażdżki na „bananie” i ścianka wspinaczkowa. Dla dzieci w miasteczku stworzona będzie specjalna strefa Kids Club z placem zabaw, gdzie najmłodsi będą mogli spędzić czas z animatorem oraz powalczyć o ciekawe nagrody w licznych konkursach. Dla fanów show-biznesu czeka nie lada gratka – spotkania gwiazdami TVN, które będą rozdawać autografy. Wieczory w miasteczku upłyną w klimacie filmowym z Player.pl – w wybrane wieczory będą mieć miejsce seanse pod chmurką. Więcej informacjij na stronie internetowej http://projektplaza.tvn.pl/.

Tegoroczne miasteczko TVN odwiedzi następujące miejsca:

  • Kołobrzeg (1.07 – 9.07)
  • Świnoujście (15.07 – 23.07)
  • Darłowo, plaża przy Darłówku Zachodnim (28.07 – 30.07)
  • Łeba (4.08 – 6.08)
  • Władysławowo (11.08 – 13.08)
  • Olsztyn (18.08 – 20.08)

W każdej miejscowości powstaje miasteczko podzielone na strefy, w których można aktywnie spędzić czas lub zrelaksować się i odpocząć po dobrej zabawie. Poniżej rozkład planowanych atrakcji:

9:00 – oficjalne otwarcie miasteczka

9:00 – 17:00 – AKTYWNA PLAŻA: sportowe wyzwania: siatkówka plażowa, ścianka wspinaczkowa, fitness, zumba, liczne konkursy

9:00 – 17:00 –  STREFA WODNA: przejażdżki na bananie za motorówką, giga trampolina, regaty kajakowe

9:00 – 17:00 – KIDS CLUB: strefa dziecięca, plac zabaw, animacje, konkursy z nagrodami

12:00 – 14:00 – SPOTKANIE Z GWIAZDAMI TVN

21:30 – KINO LETNIE PLAYER (w wybrane dni)

Miasteczko jest czynne od 9:00 do godziny 17:00. Wstęp na teren imprezy jest darmowy!!!

 

Na obszarze „Projektu Plaża”, w każdym z miast, oprócz strefy TVN będą znajdować się wyszczególnione miejsca dla partnerów akcji: m.in. lodów Kaktus, Lay’s, Tchibo, T-Mobile z akcją „Pomoc Mierzona Kilometrami” oraz Volkswagena wraz z WOŚP i programem „Mali Ratownicy”.

***

Przeczytaj również moje posty o warszawskich restauracjach przyjaznych dzieciom:

Flaming & Co oraz Kuchnia Otwarta.

Czytaj również o rodzinnym hotelu na hiszpańskiej wyspie Minorka, który testowałam osobiście: Insotel Punta Prima

 

Komentarze

Navigate