Yes Ma’am: kobiecy biznes w Wilanowie

Yes Ma’am: kobiecy biznes w Wilanowie

Zuzia mieszka w Wilanowie. Tam obmyśla nowe projekty odzieży, którą sprzedaje w internecie pod marką „Yes Ma’am”. Firmę założyła razem z mamą – co już samo w sobie mi się spodobało, bo Lemingrad Mom popiera kobiece biznesy.

„Yes Ma’am” specjalizuje się w tzw. odzieży personalizowanej. Na razie damskiej, ale w planach jest linia dla dzieci. Wszystkie modele są wykonane z prawdziwej bawełny, z niewielką domieszką lycry. Szyje je szwalnia pod Warszawą – żadne tam „made in China”.  Zuzia dba zwłaszcza o jakość tej bawełny – i zżyma się, gdy ktoś próbuje jej wcisnąć kit ze sztucznymi  domieszkami. Bo wtedy maszyna, która na gorąco zgrzewa na materiale cekinowe literki i aplikacje, może się popsuć.  

Jak to działa? Najpierw trzeba wejść na stronę www.yesmaam.pl. Tam wybieracie produkt (spódniczkę, bluzę itp.). Trzeba również wybrać  rozmiar i kolor odzieży. Następnie nanosi się na ubrania dowolny napis i aplikacje obrazkowe, wykonane z drobnych cekinów połączonych z haftem. Do wyboru jest  cały alfabet (z polską czcionką), liczby, znaki klawiaturowe i obrazki.

To fajny pomysł również na prezent.

A jeśli chcesz zademonstrować światu swoje poglądy polityczne Zuzia może zrobić Ci bluzkę zarówno z napisem „Kocham Jarka” jak i „Tusku, wróc!” ☺ Poniżej kilka inspiracji.

– A może szukasz takiej samej bluzki dla siebie i dla swojego dziecka? Zajrzyj na mój wpis Nowość w Kupisz Kids

Lemingrad Mom w swojej „blogowej” koszulce, oraz inne projekty:

Lemingrad_Mom_blogerka

 

Lemingrad_Mom_Yes_Maam

 

yesmaampl

9_2 9_3

Komentarze

Navigate